Met dit recept maak je makkelijk een lekkere naanpizza met paprika en mozzarella. Met een naanbrood als bodem is een pizza maken kinderspel.
Naar het receptEen privé kok, wie wil dat niet? Soms is mijn zoon onze kok. Kijk eens naar de oude foto hierboven. Dat is al lang geleden. Zo zie je maar dat ook mijn kinderen al heel jong deze lekkere naanpizza met paprika en mozzarella konden maken. Ze kunnen niet bij iedereen langs komen. Gelukkig kan je zelf ook makkelijk een naanpizza maken. Of je vraagt het je eigen kinderen natuurlijk 😀.
Oorspronkelijk had ik dit recept geplaatst voor de actie deel jouw keukenmoment van Superkeukens. Daar was dit een perfecte foto voor. Ik hoop natuurlijk wat liefde voor het koken ook over te dragen aan mijn kinderen. Volgens mij kan je daar niet jong genoeg mee beginnen. Bijvoorbeeld door vers eten aan je baby te geven, of ze altijd alles even laten proeven. Maar ook door van kinds af aan je kinderen met kleine dingen mee laten helpen. “Koken is snoepen” zegt mijn schoonmoeder en ze heeft gelijk. Je kinderen gaan de lol van koken ervan inzien. Ik weet zeker dat ze dan later gezonder gaan eten.
Een waarschuwing voor grote eters: een naanbrood is kleiner dan een normale pizzabodem. Zorg dus voor een voor-, bij- of nagerecht.
Extra snel met tomatenpuree
De tomatenpuree van deze naanpizza met paprika had mijn zoon ook zelf gemaakt. Dat is helemaal niet moeilijk, als je maar genoeg tijd hebt. De tomaten moeten namelijk ongeveer één uur inkoken. Als je haast of weinig geld hebt, dan kan je natuurlijk gewoon een blikje van 70 gram tomatenpuree kopen.
Meer pizzarecepten
Heb je na het lezen van dit recept voor een naanpizza met paprika en mozzarella recept nog meer zin om pizza’s te gaan bakken? Kijk dan eens verder op de pagina met alle vegetarische hoofdgerechten van eetman.nl.